Holzmann Maschinen TS305_230V H011300014 Korongos csiszoló 750 W 305 mm
Gyártó: Holzmann Maschinen
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Holzmann Maschinen TS305_230V H011300014 Korongos csiszoló 750 W 305 mm TS 305 lemezcsiszoló(S1 / S6) 750/1100 WA csiszolóasztal 45 ° -ig állíthatóA TS 305 lemezcsiszológép csiszolópapírral rendelkezik, amely 45 ° -ra állí...
Termékazonosító: 872672
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 109 990 Ft/db)
109 990 Ft
TS 305 lemezcsiszoló
(S1 / S6) 750/1100 W
A csiszolóasztal 45 ° -ig állítható
A TS 305 lemezcsiszológép csiszolópapírral rendelkezik, amely 45 ° -ra állítható, és szívócsatlakozóval rendelkezik a külső extrakcióhoz.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Szereplős verzió
erős 750 W-os motor
Csiszolóasztal 45°-ig állítható
T-horonyban vezetett szögütköző
Elszívócsatlakozás külső elszíváshoz
Stabil géptest, dinamikusan kiegyensúlyozott csiszolókorongok és gumitalpak biztosítják a sima, rezgésmentes működést
standard K80 csiszolókoronggal (öntapadós)
Technical specifications:
Csiszolókorong Ø: 305 mm · Súly: 24 kg · Teljesítmény: 750 W · További műszaki adatok: Csiszolási magasság (max.): 175 mm · A csiszolóasztal 45 ° -ig állítható · Csiszolóasztal: 400 x 130 mm · Forgási sebesség: 1420/1700 rpm · Üzemi feszültség: 230 V
Package contents:
K80 köszörűkorong.
Note:
A motor teljesítménye az S6 kapcsolási ciklusra vonatkozik (folyamatos üzemelés 40% -os expozíciós terheléssel), amellyel az S1 névleges teljesítmény 40% -kal vagy 50% -kal növelhető. A tapasztalat azt mutatja, hogy ez tükrözi a szerszámgép valós működését.
| Teljesítmény | 750 W |
|---|---|
| Csiszolókorong Ø | 305 mm |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Súly | 24 kg |
| Termék típus | Korongos csiszoló |
| Termékazonosító | 872672 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Holzmann Maschinen |
| Cikkszám | 814017 |
| Súly | 25.85 kg |
| Vonalkód | 9120039901206 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.