Élezők, speciális csiszolók
Holzmann Maschinen MTY8-70_230V H040100003 Körfűrész lapos élező 250 W 125 mm
Gyártó: Holzmann Maschinen
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Holzmann Maschinen MTY8-70_230V H040100003 Körfűrész lapos élező 250 W 125 mm
Termékazonosító: 848841
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 114 990 Ft/db)
114 990 Ft
| Teljesítmény | 250 W |
|---|---|
| Csiszolókorong Ø | 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 2850 fordulat/perc |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Súly | 28 kg |
| Termék típus | Körfűrész lapos élező |
| Termékazonosító | 848841 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Holzmann Maschinen |
| Cikkszám | 1168169 |
| Súly | 25.2 kg |
| Vonalkód | 9120039900377 |
Éles és precíz eszközökre van szüksége? A megfelelő élezők és speciális csiszolók segítségével garantáltan meghosszabbíthatja a szerszámainak élettartamát és mindig tökéletes eredményt érhet el. A Holzmann Maschinen, Einhell, Makita, Bosch Professional és Metabo márkák széles választéka között biztosan megtalálja a megfelelőt, legyen szó fúrószár élezésről, asztali polírozógépek használatáról vagy Proxxon Micromot 27180 típusú mini csiszolóról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.