Holzmann Maschinen LSR10HQ Sűrített levegős tömlő feltekercselő 10 m 10 bar Falra rögzíthető, Mennyezetre rögzíthető
Gyártó: Holzmann Maschinen
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Holzmann Maschinen LSR10HQ Sűrített levegős tömlő feltekercselő 10 m 10 bar Falra rögzíthető, Mennyezetre rögzíthető
Termékazonosító: 848848
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 34 990 Ft/db)
34 990 Ft
| Jellemzők | Falra rögzíthető |
|---|---|
| Jellemzők | Mennyezetre rögzíthető |
| Hossz | 10 m |
| Csatlakozó | 1/4" (6,3 mm) |
| Üzemi nyomás (max.) | 20 bar |
| Belső Ø | 9.5 mm |
| Súly | 11 kg |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Sűrített levegős tömlő feltekercselő |
| Termékazonosító | 848848 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Holzmann Maschinen |
| Cikkszám | 1168164 |
| Súly | 7.6 kg |
| Vonalkód | 9120039909417 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.