Gérvágók
Holzmann Maschinen MKS180_230V Fém elválasztó fűrész 1280 W 180 mm 20 mm
Gyártó: Holzmann Maschinen
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Holzmann Maschinen MKS180_230V Fém elválasztó fűrész 1280 W 180 mm 20 mm
Termékazonosító: 848847
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 81 990 Ft/db)
81 990 Ft
| Fűrészlap átmérő | 180 mm |
|---|---|
| Furat átmérő | 20 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 3800 fordulat/perc |
| Teljesítmény | 1280 W |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Súly | 7.6 kg |
| Tartalom | 1 db |
| Teljesítmény | 1280 W |
| Üresjárati fordulat | 3800 fordulat/perc |
| Vágási teljesítmény | Kerek 90 ° / 45 °: 50/32 mm, négyzet 90 ° / 45 °: 45/32 mm |
| Fűrészlap méret | 180 x 20 mm |
| Üzemi feszültség | 230 V/50 Hz |
| Termék típus | Fém elválasztó fűrész |
| Termékazonosító | 848847 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Holzmann Maschinen |
| Cikkszám | 1168163 |
| Súly | 8.81 kg |
| Vonalkód | 9120039909448 |
Gérvágó fűrészgépekkel könnyedén vághatja meg a fákat és a faanyagot! A kategóriánkon megtalálható Einhell, Metabo, Makita, Bosch Professional és Holzmann Maschinen márkák gérvágói professzionális és hobbi felhasználók számára is ideális megoldást kínálnak. Válassza ki az Ön igényeinek megfelelő gépet, legyen az egy kompakt Proxxon Micromot KGS 80 vagy egy teljesítményes Einhell TE-SM 2131 Dual Gérvágó fűrész!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.