HN Power HNP12I-MicroUSBL6 USB-s töltőkészülék Aljzat dugó Kimeneti áram (max.) 2400 mA Kimenetek száma: 1 x Mikro USB dugó Ausztrál adapterrel, Európai
Gyártó: HN Power
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HN Power HNP12I-MicroUSBL6 USB-s töltőkészülékMűszaki adatok: Alkalmas: Smartphone, Tablet · Bemenetek (dugótípus): Euro dugó, Ausztrál dugó, Angol dugó, USA dugó · Bemeneti feszültség (num): 230 V/AC · Bemeneti fes...
Termékazonosító: 977167
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 590 Ft/db)
6 590 Ft
HN Power
HNP12I-MicroUSBL6
USB-s töltőkészülék
Műszaki adatok: Alkalmas: Smartphone, Tablet · Bemenetek (dugótípus): Euro dugó, Ausztrál dugó, Angol dugó, USA dugó · Bemeneti feszültség (num): 230 V/AC · Bemeneti feszültség tartomány: 90 - 264 V/AC · Gyártói szín: Fekete · Kimenetek: 1d mikro USB · Kimenetek száma: 1 x · Kimeneti feszültség: 5 V/DC · Kimeneti áram (max.): 2400 mA · Kimeneti áram (max.) csatornánként: 2400 mA · Teljesítmény: 12 W · Tápegység jellemzők: Ausztrál adapterrel, Európai adapterrel, USA adapterrel, UK adapterrel · Vezetékhossz: 1.50 m
| Kimeneti feszültség | 5 V/DC |
|---|---|
| Kimeneti áram (max.) | 2400 mA |
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 2.4 A |
| Bemeneti feszültség | 90 - 264 V/AC |
| Gyártói szám | HNP12I-MicroUSBL6 |
| Szín | Fekete |
| Bemenetek | Euro dugó |
| Bemenetek | USA dugalj |
| Bemenetek | Ausztrál dugó |
| Bemenetek | UK dugó |
| Bemeneti feszültség | 230 V/AC |
| Jellemzők | Ausztrál adapterrel |
| Jellemzők | Európai adapterrel |
| Jellemzők | USA adapterrel |
| Jellemzők | UK adapterrel |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Kimenetek | Mikro USB dugó |
| Kimeneti áram (max.) csatornánként | 2400 mA |
| Alkalmazási terület | Aljzat dugó |
| Kábelhossz | 1.50 m |
| Termék típus | USB-s töltőkészülék |
| Termékazonosító | 977167 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HN Power |
| Cikkszám | 2355717 |
| Súly | 152 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.