Nyák relék, dugaszrelék
HKE HRS4H-S-DC24V-C Nyák relé 24 V/DC 10 A 1 váltó 1 db
Gyártó: HKE
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HKE HRS4H-S-DC24V-C Nyák relé 24 V/DC 10 A 1 váltó 1 db
Termékazonosító: 880418
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 625 Ft/db)
625 Ft
| Gyártói szám | HRS4H-S-DC24V-C |
|---|---|
| Névleges feszültség tekercs | 24 V/DC |
| Megszólalási feszültség (min.) | 16.8 V/DC |
| Vezérlés | monostabil, 1 tekercs |
| R<sub>(tekercs)</sub> | 1600 Ω |
| Tekercs teljesítmény | 360 mW |
| Érintkező típus | 1 váltó |
| Érintkezőanyag | Ag |
| Kapcsolási feszültség (max.) | 28 V/DC |
| Kapcsolási feszültség (max.) | 250 V/AC |
| Max. kapcsolási áram | 10 A |
| Kapcsolási teljesítmény (max.) | 280 W |
| Kapcsolási teljesítmény (max.) | 2500 VA |
| Csatlakozó | Forrcsúcsok |
| Megszólalási idő | 10 ms |
| Hanyatlási idő | 5 ms |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +85 °C |
| Hossz | 19 mm |
| Szélesség | 15.5 mm |
| Magasság | 15.8 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 19 x 15.5 x 15.8 mm |
| Tartalom | 1 db |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Nyák relé |
| Termékazonosító | 880418 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HKE |
| Cikkszám | 1366589 |
| Súly | 8 g |
| Vonalkód | 2050003324816 |
Nyák relék és dugaszrelék széles választékával segítjük elektromos berendezéseinek hatékony működését. Renowned márkák, mint a Zettler Electronics, Finder, Omron, Tianbo Electronics és GoodSky termékei garantálják a megbízhatóságot és a kiváló minőséget. Válasszon a különböző feszültségek, áramkörök és kapcsolási módok közül, hogy megtalálja a tökéletes relét igényeinek megfelelően.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.