HiFiBerry RB-Hifiberry2 Raspberry Pi® B+ bővítő panel
Gyártó: HiFiBerry
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HiFiBerry RB-Hifiberry2 Raspberry Pi® B+ bővítő panel HIFIBERRY DAC + hangmodul a RASPBERRY PI B + készülékhezNagyon magas hangminőségEgyszerű szerelésA Raspberry Pi B + modell „hardver fel van szerelve” modulja. Dedikált...
Termékazonosító: 882203
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 18 990 Ft/db)
18 990 Ft
HIFIBERRY DAC + hangmodul a RASPBERRY PI B + készülékhez
Nagyon magas hangminőség
Egyszerű szerelés
A Raspberry Pi B + modell „hardver fel van szerelve” modulja. Dedikált 192 kHz / 24 bites Burr Brown Audio DAC az optimális zenelejátszáshoz! Közvetlenül a Raspberry Pi-hez csatlakoztatva, nincs további kábel. Tápegység közvetlenül a Raspberry Pi-től, nincs szükség kiegészítő tápegységre. A kiváló minőségű feszültségszabályozó biztosítja a DAC optimális tápellátását a Raspberry Pi zavarásainak elnyomására. Integrált hardver hangerőszabályzó Teljesen összeszerelt modul, nincs szükség forrasztási munkára. A modult egyszerűen a Raspberry Pi 40 tűs fejébe dugja.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Méret, magasság: 25 mm · Méret, szélesség: 56 mm
Package contents:
Hangkártya · Szerelési anyag.
| Magasság | 25 mm |
|---|---|
| Szélesség | 56 mm |
| Mélység | 55 mm |
| Termék típus | Raspberry Pi® B+ bővítő panel |
| Termékazonosító | 882203 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HiFiBerry |
| Cikkszám | 1276992 |
| Súly | 23 g |
| Vonalkód | 4260439550057 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.