Hangszóró kábelek
Hicon HIE-225-2000 Hangszóró kábel Ergonomic 2 x 2.50 mm² Fekete 20 m
Gyártó: Hicon
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Hicon HIE-225-2000 Hangszóró kábel Ergonomic 2 x 2.50 mm² Fekete 20 m
Termékazonosító: 873958
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 23 990 Ft/db)
23 990 Ft
| Kábeltípus | Ergonomic |
|---|---|
| Erek száma | 2 x |
| Keresztmetszet (erenként) | 2.50 mm² |
| Keresztmetszet | 2 x 2.50 mm² |
| Jellemzők | Ikervezeték |
| Szélesség | 7.5 mm |
| Magasság | 3.5 mm |
| Szín | Fekete |
| Tartalom | 20 m |
| Csomagolva | Igen |
| Méteráru | Nem |
| Halogénmentes | Nem |
| Gyártói szám | HIE-225-2000 |
| Vezeték felépítés | 140 x 0.15 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | CU-DR SN |
| Termék típus | Hangszóró kábel |
| Termékazonosító | 873958 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Hicon |
| Cikkszám | 418643 |
| Súly | 1.32 kg |
| Vonalkód | 4049371801362 |
A minőségi hangszóró kábel kiválasztása kulcsfontosságú a zene élvezéséhez és a professzionális audiorendszerek működéséhez. Kínálatunkban megtalálhatók a legkiválóbb márkák, mint a Sommer Cable, Oehlbach, Cordial és TRU COMPONENTS kábeljei, melyek garantálják a tiszta hangátvitelt és megbízható teljesítményt. Válasszon Speakon, XLR vagy más típusú kábeleket, különböző hosszúságban és keresztmetszetben, hogy megfeleljen az igényeinek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.