Kivetítő tartozékok
Herma 8964 Fólia címkék 210 x 297 mm Fólia Átlátszó 10 db Véglegesen tapadó Tintasugaras nyomtató
Gyártó: Herma
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Herma 8964 Fólia címkék 210 x 297 mm Fólia Átlátszó 10 db Véglegesen tapadó Tintasugaras nyomtató
Termékazonosító: 58452
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 290 Ft/db)
8 290 Ft
| Etikett méret | 210 x 297 mm |
|---|---|
| Etikett típus | Fólia |
| Szín | Átlátszó |
| Szilárdság | Permanens |
| Tartalom | 10 db |
| Formátum | Derékszögű |
| Etikett szélesség | 210 mm |
| Etikett magasság | 297 mm |
| Formátum | DIN A4 |
| Csomagolási egység | 10 lap |
| Alkalmas | Tintasugaras nyomtató |
| Jellemzők | Nyomtatható |
| Jellemzők | Tintasugaras nyomtatóhoz optimálva |
| Termék típus | Univerzális etikett |
| Termékazonosító | 58452 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Herma |
| Cikkszám | 995595 |
| Súly | 244 g |
| Vonalkód | 4008705089647 |
Kivetítő tartozékokkal tehetjük még hatékonyabbá prezentációit és tervezési munkáit. A kategóriánkban megtalálhatók a Herma fóliák, Avery-Zweckform overhead projektor fóliák és más kiegészítők is, amelyekkel professzionális eredményeket érhet el. Válasszon a Celexon, Hama vagy SpeaKa Professional márkák közül is, hogy megfeleljen az igényeinek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.