Dübelek, tiplik
Fischer S 8 Terpesztő tipli 40 mm 8 mm 50108 100 db
Gyártó: Fischer
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Fischer S 8 Terpesztő tipli 40 mm 8 mm 50108 100 db
Termékazonosító: 873058
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 090 Ft/db)
4 090 Ft
| Átmérő | 8 mm |
|---|---|
| Méret | (Ø x H) 8 mm x 40 mm |
| Tartalom | 100 db |
| Hossz | 40 mm |
| Alkalmas | Beton |
| Alkalmas | Mészhomokkő, tömör |
| Alkalmas | Natúr kő |
| Alkalmas | Tömör kő |
| Alkalmas | Tömör tégla |
| Anyag | Poliamid |
| Anyag | Nylon |
| Csavar átmérő | 5 mm |
| Alkalmas | Beton, természetes kő, sűrű szerkezetű, tömör tégla, homok-mész tégla, üreges mennyezet téglából, betonból o. |
| Termék típus | Terpesztő tipli |
| Termékazonosító | 873058 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Fischer |
| Cikkszám | 838364 |
| Súly | 150 g |
| Vonalkód | 4006209501085 |
A professzionális és hobbi felhasználók számára is kínálunk széles választékot dübelektől, tiplikről és dübelkészletekről. Fischer, SWG, Wolfcraft, Bosch Accessories és Schneider Electric márkák termékeivel garantáltan megtalálod a megfelelő megoldást gipszkarton, beton vagy fából készült felületek rögzítésére.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.