Tiplik
Fischer FIS A M 10 x 110 Horgony rúd 110 mm 12 mm 90278 10 db
Gyártó: Fischer
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Fischer FIS A M 10 x 110 Horgony rúd 110 mm 12 mm 90278 10 db
Termékazonosító: 882466
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 790 Ft/db)
6 790 Ft
| Átmérő | 12 mm |
|---|---|
| Méret | (Ø x H) 12 mm x 110 mm |
| Tartalom | 10 db |
| Hossz | 110 mm |
| Anyag | Acél |
| Anyagjellemző | Galvanikusan cinkezett |
| Csavar átmérő | 10 mm |
| Termék típus | Horgony rúd |
| Termékazonosító | 882466 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Fischer |
| Cikkszám | 482448 |
| Súly | 689 g |
| Vonalkód | 4006209902783 |
A tiplikkel gyorsan és megbízhatóan rögzítheti falakat, mennyezeteket vagy egyéb felületeket. A Fischer, SWG, Bosch Accessories és Wolfcraft márkák széles választékából megtalálhatja a megfelelő tipliket adott célra. Válasszon a DUOPOWER, DUO-Line vagy EasyHook Loop K tipli készletekből, amelyek különböző méretekben és anyagokban kaphatók.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.