Tiplik
Fischer FIS Set 18 x 130/200 M12/200 Horgony hüvely 330 mm 18 mm 47443 5 db
Gyártó: Fischer
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Fischer FIS Set 18 x 130/200 M12/200 Horgony hüvely 330 mm 18 mm 47443 5 db
Termékazonosító: 882462
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 26 990 Ft/db)
26 990 Ft
| Átmérő | 18 mm |
|---|---|
| Méret | (Ø x H) 18 mm x 330 mm |
| Tartalom | 5 db |
| Hossz | 330 mm |
| Alkalmas | Nagylyukú tégla |
| Alkalmas | Könnyűbeton |
| Alkalmas | Beton |
| Alkalmas | Mészhomokkő |
| Alkalmas | Mészhomokkő, tömör |
| Alkalmas | Tömör tégla |
| Alkalmas | Üreges habkő lapok |
| Alkalmas | Üreges testű lemez |
| Alkalmas | Habkő |
| Termék típus | Horgony hüvely |
| Termékazonosító | 882462 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Fischer |
| Cikkszám | 477916 |
| Súly | 1.725 kg |
| Vonalkód | 4006209474433 |
A tiplikkel gyorsan és megbízhatóan rögzítheti falakat, mennyezeteket vagy egyéb felületeket. A Fischer, SWG, Bosch Accessories és Wolfcraft márkák széles választékából megtalálhatja a megfelelő tipliket adott célra. Válasszon a DUOPOWER, DUO-Line vagy EasyHook Loop K tipli készletekből, amelyek különböző méretekben és anyagokban kaphatók.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.