Nyák teljesítményrelé, 12V DC SERIE 36
Gyártó: Finder
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
DC printrelé, 36-os sorozatMiniatűr printreléMűszaki adatok: Csatlakozó: Forrcsúcsok · Ellenállás (tekercs): 400 Ω · Hőmérséklet (max.): +85 °C · Hőmérséklet (min.): -40 °C · Kapcsolási feszültség (max.): 250 V/AC · Kapcsol...
Termékazonosító: 25016
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 565 Ft/db)
565 Ft
Miniatűr printrelé
Műszaki adatok:
Csatlakozó: Forrcsúcsok · Ellenállás (tekercs): 400 Ω · Hőmérséklet (max.): +85 °C · Hőmérséklet (min.): -40 °C · Kapcsolási feszültség (max.): 250 V/AC · Kapcsolási teljesítmény (max.): 2500 VA · Max. kapcsolási áram: 10 A · Megszólalási feszültség (max.): 15.6 V/DC · Megszólalási feszültség (min.): 9 V/DC · Méret, hossz: 19 mm · Méret, magasság: 16 mm · Méret, szélesség: 15.5 mm · Névleges feszültség tekercs: 12 V/DC · PCB szoftverben elérhető: Target 3001! · Relé típus: Nyák relé · Tartalom: 1 db · Típus: 36.11.9.012.0000 · Vezérlés: monostabil, 1 tekercs · Érintkező típus: 1 váltó · Érintkezőanyag: AgSnO2
| Gyártói szám | 36.11.9.012.4011 |
|---|---|
| Névleges feszültség tekercs | 12 V/DC |
| Megszólalási feszültség (min.) | 9 V/DC |
| Megszólalási feszültség (max.) | 15.6 V/DC |
| Vezérlés | monostabil, 1 tekercs |
| R<sub>(tekercs)</sub> | 400 Ω |
| Érintkező típus | 1 váltó |
| Érintkezőanyag | AgSnO<sub>2</sub> |
| Kapcsolási feszültség (max.) | 250 V/AC |
| Max. kapcsolási áram | 10 A |
| Kapcsolási teljesítmény (max.) | 2500 VA |
| Csatlakozó | Forrcsúcsok |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +85 °C |
| Hossz | 19 mm |
| Szélesség | 15.5 mm |
| Magasság | 16 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 19 x 15.5 x 16 mm |
| Tartalom | 1 db |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Nyák relé |
| Termékazonosító | 25016 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Finder |
| Cikkszám | 503078 |
| Súly | 11.6 g |
| Vonalkód | 2050000149498 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.