Finder 39.51.8.230.0060 Csatoló relé 230 V/AC 6 A 1 záró 1 db
Gyártó: Finder
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Finder 39.51.8.230.0060 Csatoló relé 230 V/AC 6 A 1 záró 1 db
Termékazonosító: 599799
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 490 Ft/db)
8 490 Ft
| Gyártói szám | 39.51.8.230.0060 |
|---|---|
| Csatlakozó | Rugó |
| Megszólalási feszültség (min.) | 184 V/AC |
| Megszólalási feszültség (max.) | 264 V/AC |
| Érintkező típus | 1 záró |
| Névleges feszültség | 230 V/AC |
| Kapcsolási feszültség (max.) | 400 V/AC |
| Max. kapcsolási áram | 6 A |
| Védelmi típus | IP20 |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Csatoló relé |
| Termékazonosító | 599799 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Finder |
| Cikkszám | 1217578 |
| Súly | 35 g |
| Vonalkód | 2050002364073 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.