Csatlakozórelék
Finder 39.51.0.012.0060 Csatoló relé 12 V/DC, 12 V/AC 6 A 1 záró 1 db
Gyártó: Finder
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Finder 39.51.0.012.0060 Csatoló relé 12 V/DC, 12 V/AC 6 A 1 záró 1 db
Termékazonosító: 599796
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 590 Ft/db)
6 590 Ft
| Gyártói szám | 39.51.0.012.0060 |
|---|---|
| Csatlakozó | Rugó |
| Megszólalási feszültség (min.) | 9.6 V/DC |
| Megszólalási feszültség (min.) | 9.6 V/AC |
| Megszólalási feszültség (max.) | 13.2 V/DC |
| Megszólalási feszültség (max.) | 13.2 V/AC |
| Érintkező típus | 1 záró |
| Névleges feszültség | 12 V/DC |
| Névleges feszültség | 12 V/AC |
| Kapcsolási feszültség (max.) | 400 V/AC |
| Max. kapcsolási áram | 6 A |
| Védelmi típus | IP20 |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Csatoló relé |
| Termékazonosító | 599796 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Finder |
| Cikkszám | 1217575 |
| Súly | 33 g |
| Vonalkód | 2050002364042 |
A csatlakozórelék kategóriánkban megtalálhatók a leggyakoribb típusok, amelyek elektromos áramkörökben biztosítják a kapcsolást és az automatizálást. Népszerű márkák, mint a Finder és a Phoenix Contact kínálatából válogathatsz, hogy megtaláld a megfelelő relét projektedhez. A csatlakozórelék többféle feszültség- és áramkörhöz rendelhetők, így biztosan találsz olyan modellt, amely megfelel az igényeidnek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.