Csatlakozórelék
Finder 39.11.0.024.5060 Csatoló relé 24 V/DC, 24 V/AC 6 A 1 váltó 1 db
Gyártó: Finder
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Finder 39.11.0.024.5060 Csatoló relé 24 V/DC, 24 V/AC 6 A 1 váltó 1 db
Termékazonosító: 599823
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 190 Ft/db)
8 190 Ft
| Gyártói szám | 39.11.0.024.5060 |
|---|---|
| Csatlakozó | Csavaros kapcsok |
| Megszólalási feszültség (min.) | 19.2 V/DC |
| Megszólalási feszültség (min.) | 19.2 V/AC |
| Megszólalási feszültség (max.) | 26.4 V/DC |
| Megszólalási feszültség (max.) | 26.4 V/AC |
| Érintkező típus | 1 váltó |
| Névleges feszültség | 24 V/DC |
| Névleges feszültség | 24 V/AC |
| Kapcsolási feszültség (max.) | 400 V/AC |
| Max. kapcsolási áram | 6 A |
| Védelmi típus | IP20 |
| Tartalom | 1 db |
| Kimenet | EMR relé |
| Kapcsolási teljesítmény | (AC1) 1500 VA |
| Kapcsolási feszültség | 250 V/AC |
| Kapcsolóáram | 6 A |
| Érintkező típus | 1 váltó |
| Hőmérséklettartomány | -40 - +70 °C |
| Termék típus | Csatoló relé |
| Termékazonosító | 599823 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Finder |
| Cikkszám | 1217531 |
| Súly | 37 g |
| Vonalkód | 2050002363601 |
A csatlakozórelék kategóriánkban megtalálhatók a leggyakoribb típusok, amelyek elektromos áramkörökben biztosítják a kapcsolást és az automatizálást. Népszerű márkák, mint a Finder és a Phoenix Contact kínálatából válogathatsz, hogy megtaláld a megfelelő relét projektedhez. A csatlakozórelék többféle feszültség- és áramkörhöz rendelhetők, így biztosan találsz olyan modellt, amely megfelel az igényeidnek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.