Tartósínek, kalapsínek
Fibox MIV 5 Kalapsín Lyuk nélkül Acéllemez 50 mm 1 db
Gyártó: Fibox
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Fibox MIV 5 Kalapsín Lyuk nélkül Acéllemez 50 mm 1 db
Termékazonosító: 869253
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 890 Ft/db)
1 890 Ft
| Jellemzők | Lyuk nélkül |
|---|---|
| Anyag | Acéllemez |
| Anyagjellemző | Cinkezett |
| Alkalmas | MNX 100 |
| Alkalmas | MNX 150 |
| Hossz | 50 mm |
| Szélesség | 35 mm |
| Magasság | 7.5 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 50 x 35 x 7.5 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | MIV 5 |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kalapsín |
| Termékazonosító | 869253 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Fibox |
| Cikkszám | 533281 |
| Súly | 18 g |
| Vonalkód | 6418074033185 |
A Tartósínek és kalapsínek kategóriánkban megtalálhatók a legfontosabb márkák, mint a Rittal, Fibox, Spelsberg, Eaton és Fischer Elektronik termékei. HellermannTyton DELTA tartósíneinkkel, Szerelősíneinkkel és Rittal KL/AE-hez illeszthető TS35/15 tartósínekkel biztosítjuk az eszközeinek a megfelelő helyet és szerkezeti integritást. Válasszon a kínálatunkból a legmegfelelőbb tartósínt, kalapsínt és tartozékot.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.