Tó levegőztetők, szellőztetők
FIAP 2949 Air Active Set 500 Kerti tó levegőztető 1.8 l/óra
Gyártó: FIAP
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
FIAP 2949 Air Active Set 500 Kerti tó levegőztető 1.8 l/óra
Termékazonosító: 916543
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 15 990 Ft/db)
15 990 Ft
| Levegő mennyiség (max.) | 1.8 l/óra |
|---|---|
| Méret | (H x Sz x Ma) 85 x 47 x 52 mm |
| Hossz | 85 mm |
| Szélesség | 47 mm |
| Magasság | 52 mm |
| Súly | 0.4 kg |
| Kivitel | Air Active szett 500 |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Teljesítményfelvét | 2,5 W |
| Termék típus | Kerti tó levegőztető |
| Termékazonosító | 916543 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | FIAP |
| Cikkszám | 551776 |
| Súly | 918 g |
Tökéletesen friss és élénk tó vizet szeretne? A megfelelő levegőztetés kulcsfontosságú! Kínálatunkban megtalálja a legkiválóbb Oase, Pontec, FIAP és T.I.P. márkák által gyártott tó levegőztetőit és szellőztetőket. Válassza ki a számára legmegfelelőbb modellt, legyen az napelemes rendszer vagy hagyományos elektromos kivitel, 1000 l/h-os teljesítményű vagy akár 900 l/óra kapacitású!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.