Fellowes 48121-70 Standard Lábtámasz (Sz x Ma x Mé) 46 x 9 x 33.5 cm Ergonomikus, Állítható magasság, Állítható dőlésszögű, Noppos felülettel Fekete, Szürke
Gyártó: Fellowes
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Fellowes 48121-70 Standard Lábtámasz (Sz x Ma x Mé) 46 x 9 x 33.5 cm Ergonomikus, Állítható magasság, Állítható dőlésszögű, Noppos felülettel Fekete, Szürke
Termékazonosító: 790313
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 15 990 Ft/db)
15 990 Ft
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 46 x 9 x 33.5 cm |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Szín | Szürke |
| Mélység | 33.5 cm |
| Magasság | 9 cm |
| Szélesség | 46 cm |
| Jellemzők | Ergonomikus |
| Jellemzők | Állítható magasság |
| Jellemzők | Állítható dőlésszögű |
| Jellemzők | Noppos felülettel |
| csúszásmentes | Igen |
| Termék típus | Lábtámasz |
| Termékazonosító | 790313 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Fellowes |
| Cikkszám | 334500 |
| Súly | 1.555 kg |
| Vonalkód | 77511481215 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.