Lamináló fóliák
Fellowes Lamináló fólia DIN A3 80 mikron fényes 100 db
Gyártó: Fellowes
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Fellowes Lamináló fólia DIN A3 80 mikron fényes 100 db
Termékazonosító: 898689
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 12 990 Ft/db)
12 990 Ft
| Formátum | DIN A3 |
|---|---|
| Szélesség | 297 mm |
| Hossz | 420 mm |
| Méret | (H x Sz) 420 mm x 297 mm |
| Fóliavastagság (teljes) | 80 mikron |
| Fólia felület | fényes |
| Tartalom | 100 db |
| Lamináló típus | forró |
| Termék típus | Lamináló fólia |
| Termékazonosító | 898689 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Fellowes |
| Cikkszám | 1193365 |
| Súly | 2.342 kg |
| Vonalkód | 77511530623 |
A lamináló fóliák segítségével védheted és tartósabbá teheted fontos dokumentjaidat, fényképeidet és egyéb értékes tárgyakat. Leitz, Fellowes, Hama, Olympia és GBC márkák széles választékából megtalálhatod a megfelelő lamináló fóliát A4-es vagy DIN A6 méretben, 125 vagy 150 mikron vastagságban, fényes vagy matt felülettel. Válassz a névjegykártyákhoz, dokumentumokhoz vagy egyéb célra alkalmas fóliákból és védve tartsd az értékes információkat!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.