Kiforrasztó huzal 2,5 mm x 1,6 m Felder 907102
Gyártó: Felder
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Kiforrasztó huzalPraktikus műanyag tekercsben, a gyors és tiszta kiforrasztáshozKiforrasztó huzal praktikus műanyag tekercsben, a gyors és tiszta kiforrasztáshoz.Műszaki adatok: Forrasztóón jellemzők: Adagoló · Forr...
Termékazonosító: 49659
Mennyiségi egység: 1,6 m / db (Egységár: 1 181.25 Ft/m)
1 890 Ft
Praktikus műanyag tekercsben, a gyors és tiszta kiforrasztáshoz
Kiforrasztó huzal praktikus műanyag tekercsben, a gyors és tiszta kiforrasztáshoz.
Műszaki adatok:
Forrasztóón jellemzők: Adagoló · Forrasztóón típus: Kiforrasztó huzal · Méret, hossz: 1.6 m · Méret, szélesség: 2.5 mm
| Szélesség | 2.5 mm |
|---|---|
| Hossz | 1.6 m |
| Biztonsági tudnivalók / EUH | EUH 210: Kérésre biztonsági adatlap kapható. |
| Jellemzők | Adagoló |
| Termék típus | Kiforrasztó huzal |
| Termékazonosító | 49659 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Felder |
| Cikkszám | 811785 |
| Súly | 12 g |
| Vonalkód | 4005796271234 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.