Csiszolópapírok
Fein 63717081018 Delta csiszolópapír Tépőzárral, Lyuk nélküli Szemcsézet (num) 40 Sarokméret 80 mm 50 db
Gyártó: Fein
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Fein 63717081018 Delta csiszolópapír Tépőzárral, Lyuk nélküli Szemcsézet (num) 40 Sarokméret 80 mm 50 db
Termékazonosító: 50214
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 590 Ft/db)
8 590 Ft
| Kategória | Tépőzárral |
|---|---|
| Kategória | Lyuk nélküli |
| Szemcsézet | 40 |
| Sarokméret | 80 mm |
| Tartalom | 50 db |
| Méret (teljes) | 80 x 80 x 80 mm |
| Felhasználási cél | Majdnem minden felszínhez |
| Termék típus | Delta csiszolópapír |
| Termékazonosító | 50214 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Fein |
| Cikkszám | 813738 |
| Súly | 202 g |
| Vonalkód | 4014586182575 |
Csiszolópapírok széles választékával segítjük a sima felületek és élek létrehozását. Bosch Accessories, Pferd, Fein, kwb és Wolfcraft márkák csiszolópapírjai között megtalálhatod az ideális szemcseméretű és méretű terméket bármilyen munkához. Kézi csiszolópapírok, gyémánt csiszolók, lencse formájú csiszolók és szövet alapú csiszolópapírok közül válogathatsz.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.