Z | Terepépítés
Faller 282960 Z Alagút vágatok
Gyártó: Faller
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Faller 282960 Z Alagút vágatok
Termékazonosító: 918947
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 790 Ft/db)
3 790 Ft
| Megépítési méret | Z |
|---|---|
| Hossz | 120 mm |
| Motívum | Szikla struktúra |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 2 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 120 x 120 x 2 mm |
| Korosztály | 15 éves kortól |
| Termék típus | Alagút vágatok |
| Termékazonosító | 918947 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Faller |
| Cikkszám | 499565 |
| Súly | 23 g |
A terepépítés az egyik legizgalmasabb aspektusa a vasútmodellázásnak. Faller, MBZ, Märklin, Kibri és Vollmer márkák széles választékából megtalálhatod a szükséges építőelemeket, legyen szó falvakról, ipari területekről vagy akár tereptárgyakról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.