Z | Terepépítés
Faller 282718 Z Peron
Gyártó: Faller
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Faller 282718 Z Peron
Termékazonosító: 969261
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 10 990 Ft/db)
10 990 Ft
| Megépítési méret | Z |
|---|---|
| Kivitel | Peron |
| Korosztály | 15 éves kortól |
| Modell kivitel (modellvasút) | Építőkészlet |
| Méret | (H x Sz x Ma) 167 x 32 x 30 mm |
| Hossz | 167 mm |
| Szélesség | 32 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Termékazonosító | 969261 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Faller |
| Cikkszám | 499539 |
| Súly | 183 g |
A terepépítés az egyik legizgalmasabb aspektusa a vasútmodellázásnak. Faller, MBZ, Märklin, Kibri és Vollmer márkák széles választékából megtalálhatod a szükséges építőelemeket, legyen szó falvakról, ipari területekről vagy akár tereptárgyakról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.