N | Terepépítés
Faller 222205 N Régi szénbánya
Gyártó: Faller
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Faller 222205 N Régi szénbánya
Termékazonosító: 918890
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 18 990 Ft/db)
18 990 Ft
| Megépítési méret | N |
|---|---|
| Kivitel | Régi szénbánya |
| Korosztály | 15 éves kortól |
| Modell kivitel (modellvasút) | Építőkészlet |
| Méret | (H x Sz x Ma) 200 x 185 x 106 mm |
| Hossz | 200 mm |
| Szélesség | 185 mm |
| Magasság | 106 mm |
| Termékazonosító | 918890 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Faller |
| Cikkszám | 249983 |
| Súly | 325 g |
A terepépítés az N-skálás vasútmodellázásban egy izgalmas és kreatív terület, ahol a fantáziádnak nincsenek határai. NOCH, Faller, Auhagen, Busch és MBZ márkák termékeivel építhetsz lenyűgöző tájelemeket, városokat és vidéki jeleneteket. Fedezd fel a vasúti átjárókat, kötélpályákat, állatokat és sok más apróságot, amelyek életre keltik a modellvasútjaidat.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.