H0 | Terepépítés
Faller 130329 H0 Magas hegyi kunyhó Moser Hut
Gyártó: Faller
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Faller 130329 H0 Magas hegyi kunyhó Moser Hut
Termékazonosító: 918662
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 26 990 Ft/db)
26 990 Ft
| Megépítési méret | H0 |
|---|---|
| Kivitel | Magas hegyi kunyhó Moser Hut |
| Korosztály | 15 éves kortól |
| Modell kivitel (modellvasút) | Építőkészlet |
| Méret | (H x Sz x Ma) 182 x 130 x 120 mm |
| Hossz | 182 mm |
| Szélesség | 130 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Termékazonosító | 918662 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Faller |
| Cikkszám | 248373 |
| Súly | 641 g |
A H0 méretarányú terepépítés világában megvalósíthatod álmaid vasútállomásait, vidéki tájakat és városi jeleneteket. Faller, Auhagen, NOCH és Busch termékeivel építsd fel a saját miniatűr univerzumodat, ahol az MBZ 3D nyomtatott modellek és a Lasercut építőkészletek adnak még több részletet. A Vollmer vasútállomásmodellek és a Sol Expert szélerőművek is remek elemei lehetnek a terepépítésnek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.