Biztonságtechnikai kábelek
Faber Kabel 100283 Tűzjelző vezeték JE-H(ST)H..E90 2 x 2 x 0.8 mm Piros méteráru
Gyártó: Faber Kabel
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Faber Kabel 100283 Tűzjelző vezeték JE-H(ST)H..E90 2 x 2 x 0.8 mm Piros méteráru
Termékazonosító: 785525
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 690 Ft/db)
2 690 Ft
| Kábeltípus | JE-H(ST)H..E90 |
|---|---|
| Erek száma | 4 x |
| Keresztmetszet (erenként) | 0.8 mm |
| Csavart érpár (1. rész) | Igen |
| Keresztmetszet | 2 x 2 x 0.8 mm |
| Jellemzők | Halogénmentes |
| Jellemzők | Árnyékolt |
| Jellemzők | Lángálló |
| Külső Ø | 7.40 mm |
| Szín | Piros |
| Tartalom | méteráru |
| Névleges feszültség | 300 V |
| Csomagolva | Nem |
| Méteráru | Igen |
| Halogénmentes | Igen |
| Árnyékolt | Igen |
| Gyártói szám | 100283 |
| Szigetelőanyag | Polimer |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.) | -5 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.) | +50 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (min.) | -5 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (max.) | +50 °C |
| Vezeték felépítés | Réz, csupasz |
| RoHS konform | Igen |
| Szabványok | VDE 0815 szerint |
| Gyártói szám | JE-H(ST)H..E90 |
| Termék típus | Tűzjelző vezeték |
| Termékazonosító | 785525 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Faber Kabel |
| Cikkszám | 1152432 |
| Súly | 80 g |
| Vonalkód | 2050001937643 |
Biztonságtechnikai kábeleinkkel gondoskodhat a tűzjelző rendszerek és riasztórendszerek megbízható működéséről. A LappKabel, ELAN, Faber Kabel és ABUS márkák kiváló minőségű kábelait kínáljuk, melyek megfelelnek az előírt biztonsági szabványoknak. Válasszon a J-Y(ST)Y tűzjelző belső kábeleinkből vagy az ABUS riasztókábelek közül, és biztosítsa otthonának vagy üzletének védelmét.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.