Digitális multiméter, mérőműszer, kitöltési tényező és hőmérséklet méréssel 10A AC/DC Extech EX330
Gyártó: Extech
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Digitális multiméter, EX 330Érintésmentes feszültségvizsgálat (NCV)Data HoldAutomatikus méréshatár váltásAz EX 330 kompakt multiméter, érintésmentes feszültségméréssel (NCV). A készülékekkel kábelekben és vezetékekben észlelhe...
Termékazonosító: 138439
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 29 990 Ft/db)
29 990 Ft
Érintésmentes feszültségvizsgálat (NCV)
Data Hold
Automatikus méréshatár váltás
Az EX 330 kompakt multiméter, érintésmentes feszültségméréssel (NCV). A készülékekkel kábelekben és vezetékekben észlelhető a feszültség jelenléte ideálisak elektromos szerelést végzők számára.
Hőmérséklet érzékelő: -20 -+250 °C.
Jellemzők:
Standard üzemmódok: V, A, Ω, diódateszt, folytonosságvizsgálat · érintésmentes feszültségvizsgálat (NCV) · kézi üzemmód választás (manual range) · automatikus mérési tartomány választás · max-data hold (adattárolás) · automatikus kikapcsolás · hőmérsékletmérés K típusú érzékelővel.
Műszaki adatok:
AC belső ellenállás: 10 MΩ · Alappontosság: 0.5 % · Csatlakozók: Nincs · DC belső ellenállás: 10 MΩ · Feszültségmérés: AC/DC · Frekvenciatartomány: 50/60 Hz · Gyártói szám: EX330 · Hőmérséklet mérési tartomány: -20
Szállítás tartalma:
Multiméter,mérővezeték,védőburok,2 db mikroelem,használati útmutató.
Figyelem:
Huzal hőmérséklet érzékelő, -20 ... +250 °C-ig.
| Mérési tartomány (V/DC min.) | 0.1 mV |
|---|---|
| Mérési tartomány (VDC max.) | 600 V |
| Mérési tartomány (V/AC min.) | 0.1 mV |
| Mérési tartomány (V/AC max.) | 600 V |
| Mérési tartomány (A/DC min.) | 0.1 µA |
| Mérési tartomány (A/DC max.) | 10 A |
| Mérési tartomány, A/AC (min.) | 0.1 µA |
| Mérési tartomány, A/AC (max.) | 10 A |
| Mérési tartomány (ellenállás) | 0,1 Ω - 40 MΩ |
| Mérési tartomány (kapacitás) | 0,001 nF - 200 µF |
| Mérési tartomány (frekvencia) | 0,001 Hz - 10 MHz |
| Hőmérséklet | -20 ... +750 °C |
| DC belső ellenállás | 10 MΩ |
| AC belső ellenállás | 10 MΩ |
| Alappontosság | 0.5 % |
| Méréstípus | Középérték |
| Frekvenciatartomány | 50/60 Hz |
| Csatlakozók | Nincs |
| Tápellátás | 2 db mikroelem |
| Magasság | 147 mm |
| Szélesség | 76 mm |
| Súly | 260 g |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Mérési kategória | CAT III 600 V |
| Feszültségmérés | AC/DC |
| Árammérés | AC/DC |
| Gyártói szám | EX330 |
| Kijelző | digitális |
| Kijelző (digitek) | 4000 |
| Méret | (Sz x Ma) 76 mm x 147 mm |
| Kalibrálás (szabvány szerint) | ISO / DAkkS accredited |
| Mérési tartomány (hőmérséklet, max.) | +750 °C |
| Mérési tartomány (hőmérséklet, min.) | -20 °C |
| Mérési tartomány (A/AC) | 0,1 µA - 10 A |
| Mérési tartomány (egyenáram) | 0,1 µA - 10 A |
| Termék típus | Kézi multiméter |
| Termékazonosító | 138439 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Extech |
| Cikkszám | 122213 |
| Súly | 440 g |
| Vonalkód | 4016138378641 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.