Folyadék és felület pH mérő, Extech ExStick PH-100
Gyártó: Extech
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Folyadék és felület pH mérő, Extech ExStick PH-100Folyadék és felület pH mérő, Extech ExStick PH-100Lapos kialakítású pH-elektród az egyszerű tisztítás érdekébenEgy-, két-, vagy hárompontos illesztés lehetségesVízálló (IP67) Termékazonosító: 138266 Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 60 990 Ft/db)
60 990 Ft
Folyadék és felület pH mérő, Extech ExStick PH-100
Lapos kialakítású pH-elektród az egyszerű tisztítás érdekébenEgy-, két-, vagy hárompontos illesztés lehetséges
Vízálló (IP67)
Robosztus és vízálló (IP67) pH-mérő. A lapos, cserélhető mérőelektród lehetővé teszi a mérést alacsony folyadékszintnél és felületeken is.
Jellemzők:
Hőmérséklet kompenzáció · Memória 15 mérési eredménynek · pH elektródok váltakozó kijelzése · Vonalsor kijelzés.
Műszaki adatok:
Kalibrált: Gyári standard (tanúsítvány nélkül) · Kijelző (mérőműszer): Digitális · Munkahőmérséklet: -0...+50ºC · Méret, hossz: 41 mm · Méret, magasság: 172 mm · Méret, szélesség: 36 mm · Mérő funkció: pH érték · Súly: 110 g · További műszaki adatok: Kalibrációs típus: hárompontos · Tápellátás: 4 db CR2032 gombelem · pH érték mérési tartomány (max.): 14 pH · pH érték mérési tartomány (min.): 0 pH
Szállítás tartalma:
4 db CR2032 gombelem,Védősapka,Műanyag doboz,Hordpánt,használati útmutató.
| Munkahőmérséklet | -0...+50ºC |
|---|---|
| Tápellátás | 4 db CR2032 gombelem |
| Méret | (H x Sz x Ma) 41 x 36 x 172 mm |
| Súly | 110 g |
| Kalibrálás (szabvány szerint) | ISO |
| Magasság | 172 mm |
| Hossz | 41 mm |
| Szélesség | 36 mm |
| pH érték mérési tartomány | 0 - 14 pH |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Kijelző | Digitális |
| Mérő funkció | pH érték |
| pH érték mérési tartomány (max.) | 14 pH |
| pH érték mérési tartomány (min.) | 0 pH |
| Termék típus | pH mérő műszer |
| Termékazonosító | 138266 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Extech |
| Cikkszám | 121629 |
| Súly | 205 g |
| Vonalkód | 4016138346039 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.