Fény- és megvilágítás mérők
Extech LT40 Fénymérő 400 - 400000 lx
Gyártó: Extech
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Extech LT40 Fénymérő 400 - 400000 lx
Termékazonosító: 924501
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 81 990 Ft/db)
81 990 Ft
| Méret | (H x Sz x Ma) 133 x 48 x 23 mm |
|---|---|
| Magasság | 23 mm |
| Hossz | 133 mm |
| Szélesség | 48 mm |
| Mérési tartomány, megvilágítás erőssége | 400 - 400000 lx |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Kijelző | LCD |
| Jellemzők | LED lámpához használható |
| Mérő funkció | Megvilágítás |
| Mérési tartomány, megvilágítás erőssége (max.) | 400000 lx |
| Mérési tartomány, megvilágítás erőssége (min.) | 400 lx |
| Megvilágítás erősségének mérési pontossága | 3 % |
| Súly | 250 g |
| Termék típus | Fénymérő |
| Termékazonosító | 924501 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Extech |
| Cikkszám | 1165267 |
| Súly | 191 g |
A megfelelő megvilágítás kulcsfontosságú számos területen, legyen szó otthonról, irodáról vagy laboratóriumról. Fény- és megvilágítás mérőinkkel pontosan megmérheted a lux értéket, hogy biztosítsd az optimális fényviszonyokat. Rendelkezésre állnak különböző funkciókkal ellátott készülékek, mint például a Voltcraft MS-200LED vagy a Digitális fénymérő műszer 0,1 - 50000 lx, amelyekkel könnyedén ellenőrizheted a fényerőt.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.