Rezgésmérő készülékek
Extech SDL800 Rezgésmérő ±5 %
Gyártó: Extech
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Extech SDL800 Rezgésmérő ±5 %
Termékazonosító: 969264
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 453 990 Ft/db)
453 990 Ft
| Üzemi feszültség | 6 db ceruzaelem |
|---|---|
| Méret | (H x Sz x Ma) 182 x 73 x 48 mm |
| Súly | 343 g |
| Magasság | 48 mm |
| Hossz | 182 mm |
| Szélesség | 73 mm |
| Kijelző | LCD |
| Mérő funkció | Gyorsulás |
| Mérő funkció | Sebesség |
| Mérő funkció | Rezgés |
| Gyártói szám | SDL800 |
| Alap-pontosság | ±5 % |
| Termék típus | Rezgésmérő |
| Termékazonosító | 969264 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Extech |
| Cikkszám | 103843 |
| Súly | 1.822 kg |
A rezegésmérők segítségével pontosan mérhetik a mechanikai rendszer rezgését, frekvenciáját és amplitúdóját. Ez a kategória számos márkájú, mint például a PCE Instruments, Fluke, Extech és VOLTCRAFT rezegésmérő készüléket kínál. A választékban megtalálhatóak az egyszerű, kézi használatú vibrációs mérők, valamint komplex adatgyűjtő funkciókkal rendelkező modellek is, mint például a Voltcraft VBM-100 vagy az Extech SDL800.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.