Próbalámpás szakadásvizsgáló, vezetékvizsgáló Extech CT-20
Gyártó: Extech
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Profi folytonosság vizsgáló, CT 20Vezetékezés egyszerű teszteléseEgyszemélyes vizsgálatKábelhossz max. 3000 mNincs már szükség a vezeték fáradságos keresgélésére! A CT 20 műszer egy külön távolsági, "Remote" egységgel rendelke...
Termékazonosító: 136437
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 16 990 Ft/db)
16 990 Ft
Vezetékezés egyszerű tesztelése
Egyszemélyes vizsgálat
Kábelhossz max. 3000 m
Nincs már szükség a vezeték fáradságos keresgélésére! A CT 20 műszer egy külön távolsági, "Remote" egységgel rendelkezik, úgyhogy egy másik személy segítsége nélkül is azonosítani lehet a kábeleket, akkor is, ha azok különböző helyiségekben vannak fektetve. A kábel helyzetén kívül a helyes polaritás is meghatározható. A műszer természetesen hagyományos folytonosság vizsgálóként is alkalmazható. Optikai és akusztikus kijelzés is rendelkezésre áll, a Remote egységnél pedig kétszínű LED jelez. A profi teszter robosztus kedvezőtlen körülmények között is megállja a helyét. A Remote egység feszültségellátását a CT 20 műszer biztosítja.
Műszaki adatok:
Alkalmas: Azonosítás, folytonosság, szakadás · Kalibrált: Gyári standard · Kábelhossz (max.): 3000 m · Méret, hossz: 90 mm · Méret, magasság: 27 mm · Méret, szélesség: 57 mm · Mérési értékek: Azonosítás, folytonosság, szakadás · Súly: 260 g · Tápellátás: 1 db 9 V-os elem (vele szállítjuk)
Szállítás tartalma:
Folytonosság vizsgáló,Remote egység,1 db 9 V-os elem,Övtartó,Használati útmutató.
| Kábelhossz (max.) | 3000 m |
|---|---|
| Méret | (H x Sz x Ma) 90 x 57 x 27 mm |
| Súly | 260 g |
| Magasság | 27 mm |
| Hossz | 90 mm |
| Szélesség | 57 mm |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Gyártói szám | CT20 |
| Alkalmas | Azonosítás, folytonosság, szakadás |
| Tápellátás | 1 db 9 V-os elem (vele szállítjuk) |
| Mérési értékek | Azonosítás, folytonosság, szakadás |
| Termékazonosító | 136437 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Extech |
| Cikkszám | 101157 |
| Súly | 275 g |
| Vonalkód | 4016138426694 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Gyors, pontos, profi partner! Mindenkinek ajánlom!
panyer –