HSS kúpos süllyesztőfúró Ø 12,4mm Exact
Gyártó: Exact
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Kúpos süllyesztő 90°Süllyesztéshez és sorjátlanításhoz.Jellemzők: HSS kúpos süllyesztő 90° DIN 335 C forma fejjel · Hengeres szárral, 3 vágóéllel · CBN mélyköszörüléssel · Kombinált axiális-radiális hátraköszörüléssel: 100%...
Termékazonosító: 50103
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 390 Ft/db)
4 390 Ft
Süllyesztéshez és sorjátlanításhoz.
Jellemzők:
HSS kúpos süllyesztő 90° DIN 335 C forma fejjel · Hengeres szárral, 3 vágóéllel · CBN mélyköszörüléssel · Kombinált axiális-radiális hátraköszörüléssel: 100%-ban meghatározott élgeometria, magas felületminőség, optimális gyártható darabszám/élettartam.
Műszaki adatok:
Anyag: HSS · Anyag alkalmasság: Fém · DIN szabvány: DIN 335 Form C · Fúró típus: Marófúró · Szerszám tartó: Henger szár · Szár átmérő: 8 mm · Szög: 90 ° · Tartalom: 1 db · Teljes hossz: 56 mm · Átmérő: 12.4 mm
| DIN szabvány | DIN 335-C |
|---|---|
| Átmérő | 12.4 mm |
| Szög | 90 ° |
| Anyag | HSS |
| Anyag alkalmasság | Fém |
| Teljes hossz | 56 mm |
| Tartó | Hengeres befogószár |
| Szár átmérő | 8 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Hossz | 56 mm |
| Anyag | HSS fényes |
| Szár átmérő | 8 mm |
| Furat Ø | 12,4 mm |
| Termék típus | Marófúró |
| Termékazonosító | 50103 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Exact |
| Cikkszám | 813238 |
| Súly | 30 g |
| Vonalkód | 4026558055152 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.