Sorjátlanítók
Sorjátlanító markolat Típus: D Exact 60021 1 db
Gyártó: Exact
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Sorjátlanító markolat Típus: D Exact 60021 1 db
Termékazonosító: 872643
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 790 Ft/db)
6 790 Ft
| Átmérő | 23 mm |
|---|---|
| Tartalom | 1 db |
| Típus | D |
| Alkalmas | Pengék, 3,2 mm, C típus |
| Termék típus | Sorjátlanító markolat |
| Termékazonosító | 872643 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Exact |
| Cikkszám | 813086 |
| Súly | 70 g |
| Vonalkód | 4026558600215 |
A precíz munkák elvégzéséhez és a fém, fa vagy műanyag anyagok pontos megmunkálásához sorjátlanítók nélkülözhetetlenek. Webshopunkban kiváló minőségű Exact, PFERD, Rothenberger, KS Tools és RUKO márkák sorjátlanítóit kínáljuk. Választhat a kézi sorjátlanítókból vagy a több részből álló szettekből, amelyekkel a különböző anyagok hatékony megmunkálására tehetjük a dolgát.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.