Fotódióda Everlight PD333-3C/HO/L2 Ház típus 5 mm Spektrális sávszélesség 400 - 1200 nm
Gyártó: Everlight
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
FotódiódaGyors kapcsolási idő, nagy érzékenység és alacsony záróréteg kapacitás az Everlight® fotódiódák alapjellemzői. A termékeket előszeretettel használják játékautomatákban, elektronikus kapcsolókban és a legkülönbözőbb kamera alkalmazáso...
Termékazonosító: 3866
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 235 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 7
235 Ft
Gyors kapcsolási idő, nagy érzékenység és alacsony záróréteg kapacitás az Everlight® fotódiódák alapjellemzői. A termékeket előszeretettel használják játékautomatákban, elektronikus kapcsolókban és a legkülönbözőbb kamera alkalmazásoknál.
Műszaki adatok:
Fényforrás típus (építőelemek): Fotódióda · Gyártó: Everlight Opto · Hullámhossz (min.): 400 nm · Ház típus: 5 mm · Kivitel: Átlátszó,Színezetlen · Tengely hossza (max.): 1200 nm · További műszaki adatok: Bvr: 32 · Típus: PD333-3C/HO/L2
| Típus | PD333-3C/HO/L2 |
|---|---|
| Ház | 5 mm |
| Kivitel | Radiális kivezetéssel |
| Kivitel | Átlátszó |
| Kivitel | Színezetlen |
| Tengely hossza (max.) | 1200 nm |
| Hullámhossz (min.) | 400 nm |
| Gyártó | Everlight Opto |
| Kivitel | Átlátszó |
| Ház típus | 5 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Fotódióda |
| Termékazonosító | 3866 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Everlight |
| Cikkszám | 156409 |
| Súly | 0.3 g |
| Vonalkód | 2050000038273 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.