Everlight Opto 333-2SURC/S530-A2 LED kivezetéssel Piros Kerek 5 mm 890 mcd 10 ° 20 mA 2 V
Gyártó: Everlight
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
5 mm ultra fényerejűMűszaki adatok: ATT.LOV.MODEL_LEDS: Átlátszó · Fényerő Iv: 890 mcd · Hullámhossz: 624 nm · Kivitel: Radiális kivezetéssel · Nyitó irányú feszültség U(F): 2 V · Nyitó irányú áram I(F): 20 mA · Sugárzási szög: 10...
Termékazonosító: 3812
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 75 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 15
75 Ft
Műszaki adatok:
ATT.LOV.MODEL_LEDS: Átlátszó · Fényerő Iv: 890 mcd · Hullámhossz: 624 nm · Kivitel: Radiális kivezetéssel · Nyitó irányú feszültség U(F): 2 V · Nyitó irányú áram I(F): 20 mA · Sugárzási szög: 10 ° · Szín: Piros · Típus: 333-2SURC/S530-A2
Figyelem:
Kérjük tekintse meg a részletes dokumentációt, amely ingyenesen letölthető. A szokványos LED chipeknél az áramerősséget előtét ellenállással vagy állandó áramforrással mindig korlátozni kell.
| Típus | 333-2SURC/S530-A2 |
|---|---|
| Szín | Piros |
| Nyitó irányú feszültség U(F) | 2 V |
| Nyitó irányú áram I(F) | 20 mA |
| Ház | 5 mm |
| Kivitel | Radiális kivezetéssel |
| Fényerő Iv | 890 mcd |
| Hullámhossz | 624 nm |
| Sugárzási szög | 10 ° |
| Kivitel | Átlátszó |
| Lencse alak | Kerek |
| RoHS konform | Igen |
| Tartalom | 1 db |
| Kivitel | Átlátszó |
| Termék típus | LED kivezetéssel |
| Termékazonosító | 3812 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Everlight |
| Cikkszám | 156242 |
| Súly | 0.25 g |
| Vonalkód | 2050000036637 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.