AA lítium ceruzaelem, forrasztható, 3,6V 2600 mAh, 14,5 x 50,5 mm, EVE 14505 AX
Gyártó: EVE
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
AA lítium ceruzaelem, forrasztható, 3,6V 2600 mAh, 14,5 x 50,5 mm, EVE 14505 AXAA lítium ceruzaelem, forrasztható, 3,6V 2600 mAh, 14,5 x 50,5 mm, EVE 14505 AXHőmérséklettartomány -55 ... +85°C.forrasztó tüskékkelNem újratö...
Termékazonosító: 39177
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 390 Ft/db)
2 390 Ft
AA lítium ceruzaelem, forrasztható, 3,6V 2600 mAh, 14,5 x 50,5 mm, EVE 14505 AX
Hőmérséklettartomány -55 ... +85°C.forrasztó tüskékkel
Nem újratölthető · Tárolhatóság: 10 év.
Műszaki adatok:
Elem- és akku csoport (csak keresőhöz): Speciális méretű elemek · Elem- és akkuméret: Ceruza (AA) · Elem-/akkutechnológia: Lítium · Feszültség: 3.6 V · Kapacitás (mAh, Ah): 2600 mAh · Méret, magasság: 50.5 mm · Speciális akku jellemzők: Axiális forrasztótüskék · Súly: 19 g · Átmérő: 14.5 mm · Újratölthető: Nem
| Méret | Ceruza (AA) |
|---|---|
| Technológia | Lítium |
| Feszültség | 3.6 V |
| Kapacitás | 2600 mAh |
| Jellemzők | Axiális forrasztótüskék |
| Magasság | 50.5 mm |
| Átmérő | 14.5 mm |
| Súly | 19 g |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | ER14505 AX |
| Újratölthető | Nem |
| Méret | (Ø x Ma) 14.5 mm x 50.5 mm |
| Termék típus | Speciális elem |
| Termékazonosító | 39177 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | EVE |
| Cikkszám | 650774 |
| Súly | 17.5 g |
| Vonalkód | 4260079100537 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.