Fényeffekt sugárzók
Eurolite PAR-16 Spot GU-10 Halogén PAR fényszórók Fehér
Gyártó: Eurolite
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eurolite PAR-16 Spot GU-10 Halogén PAR fényszórók Fehér
Termékazonosító: 920095
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 990 Ft/db)
6 990 Ft
| Méret | (H x Sz x Ma) 150 x 80 x 100 mm |
|---|---|
| Energiahatékonysági osztály | nem relatív |
| Házszín | Fehér |
| Magasság | 100 mm |
| Hossz | 150 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Fényszín | Fehér |
| Teljesítmény | 75 W |
| Termék típus | Halogén PAR fényszórók |
| Termékazonosító | 920095 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eurolite |
| Cikkszám | 592923 |
| Súly | 354 g |
Fényeffekt sugárzókkal varázsolja meg rendezvényeit! Kínálatunkban megtalálhatóak a legmodernebb LED-es effektsugárzók, mini hóágyúk és színes tárcsás PAR lámpák, amelyekkel egyedi hangulatot teremthet. Eurolite és Cameo márkák kiváló minőségű termékeivel garantáltan sikert érhet el. Válassza ki a tökéletes eszközt az álmai show-jához!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.