Színes fólialap 50 x 60 mm, narancs, Eurolite 94001050
Gyártó: Eurolite
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Színes fólialap 50 x 60 mm, narancs, Eurolite 94001050Színes fólialap 50 x 60 mm, narancs, Eurolite 94001050Alkalmas: PAR 36, PAR 56, PAR 64Ez a kiváló minőségű színes lap rendkívül hőálló, ezért kiválóan alkalmas nagy teljesí...
Termékazonosító: 921309
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 790 Ft/db)
3 790 Ft
Színes fólialap 50 x 60 mm, narancs, Eurolite 94001050
Alkalmas: PAR 36, PAR 56, PAR 64Ez a kiváló minőségű színes lap rendkívül hőálló, ezért kiválóan alkalmas nagy teljesítményű halogén fényszóróhoz. A színes filmet színes szűrőkeretekben használják a halogén fényszórók előtt. Szín: narancssárga.
Műszaki adatok:
Gyártói szín: Narancs · Méret, hossz: 60 cm · Méret, szélesség: 50 cm
Figyelem:
Különböző színben kapható.
| Szín | Narancs |
|---|---|
| Hossz | 60 cm |
| Szélesség | 50 cm |
| Alkalmas | PAR 36, PAR 56 vagy PAR 64 reflektorok |
| Alkalmas | PAR 36 |
| Alkalmas | PAR-56 |
| Alkalmas | PAR-64 |
| Termék típus | Színfólia |
| Termékazonosító | 921309 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eurolite |
| Cikkszám | 581306 |
| Súly | 46 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.