Eurolite Színfólia Lila Alkalmas (színpadi technika): PAR 36, PAR-56, PAR-64
Gyártó: Eurolite
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eurolite 9400126A Színes fólia ív (H x Sz) 60 cm x 50 cmSzínes fólialap 50 x 60 lilaEz a kiváló minőségű színes lap rendkívül hőálló, ezért kiválóan alkalmas nagy teljesítményű halogén fényszórókra. A színes filmet színes szűrőkeret...
Termékazonosító: 921307
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 790 Ft/db)
3 790 Ft
Színes fólialap 50 x 60 lila
Ez a kiváló minőségű színes lap rendkívül hőálló, ezért kiválóan alkalmas nagy teljesítményű halogén fényszórókra. A színes filmet színes szűrőkeretekben használják a halogén fényszórók előtt. Lila szín.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Gyártói szín: Lila · Méret, hossz: 60 cm · Méret, szélesség: 50 cm
Figyelem:
Különböző színben kapható.
| Szín | Lila |
|---|---|
| Hossz | 60 cm |
| Szélesség | 50 cm |
| Alkalmas | PAR 36, PAR 56 vagy PAR 64 reflektorok |
| Alkalmas | PAR 36 |
| Alkalmas | PAR-56 |
| Alkalmas | PAR-64 |
| Termék típus | Színfólia |
| Termékazonosító | 921307 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eurolite |
| Cikkszám | 581304 |
| Súly | 50 g |
3 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.