Eurolite Színfólia Zöld Alkalmas (színpadi technika): PAR 36, PAR-56, PAR-64
Gyártó: Eurolite
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eurolite 9400124A Színes fólia ív (H x Sz) 60 cm x 50 cmSzínes fólialap 50 x 60 zöldEz a kiváló minőségű színes lap rendkívül hőálló, ezért kiválóan alkalmas nagy teljesítményű halogén fényszórókra. A színes filmet színes szűrőkeret...
Termékazonosító: 921324
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 790 Ft/db)
2 790 Ft
Színes fólialap 50 x 60 zöld
Ez a kiváló minőségű színes lap rendkívül hőálló, ezért kiválóan alkalmas nagy teljesítményű halogén fényszórókra. A színes filmet színes szűrőkeretekben használják a halogén fényszórók előtt. Szín: zöld.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Gyártói szín: Zöld · Méret, hossz: 60 cm · Méret, szélesség: 50 cm
Figyelem:
Különböző színben kapható.
| Szín | Zöld |
|---|---|
| Hossz | 60 cm |
| Szélesség | 50 cm |
| Alkalmas | PAR 36, PAR 56 vagy PAR 64 reflektorok |
| Alkalmas | PAR 36 |
| Alkalmas | PAR-56 |
| Alkalmas | PAR-64 |
| Termék típus | Színfólia |
| Termékazonosító | 921324 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eurolite |
| Cikkszám | 581295 |
| Súly | 49 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.