Effektgép tartozékok
Eurolite FS-1 Floorstand schwarz Padlóállvány Alkalmas: PAR fényszóró (H x Sz x Ma) 215 x 215 x 45 mm
Gyártó: Eurolite
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eurolite FS-1 Floorstand schwarz Padlóállvány Alkalmas: PAR fényszóró (H x Sz x Ma) 215 x 215 x 45 mm
Termékazonosító: 918655
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 790 Ft/db)
2 790 Ft
| Méret | (H x Sz x Ma) 215 x 215 x 45 mm |
|---|---|
| Magasság | 45 mm |
| Hossz | 215 mm |
| Szélesség | 215 mm |
| Alkalmas | PAR fényszóró |
| Súly | 150 g |
| Termék típus | Padlóállvány |
| Termékazonosító | 918655 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eurolite |
| Cikkszám | 405980 |
| Súly | 179 g |
Effektgép tartozékokkal tehetjük még látványosabbá zenés és szórakoztató eseményeinket! Eurolite, Europalms és Omnitronic márkák ködfolyadékaival biztosíthatja a tökéletes hangulatot. Válasszon ködgépekhez szükséges töltőfolyadékot vagy Heavy Bottle Ködfolyadék 1 l-es kiszerelésben kapható terméket. A megfelelő tartozékokkal garantáltan felejthetetlen élményt nyújthat a közönségnek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.