Eurolite LED Diszkógömb készlet Motorral, LED-es világítással 30 cm
Gyártó: Eurolite
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Tükörgömb 30 cm-es motorral + LED PST-5 QCL Spot swTartalmazza. Távirányító motor Ø 120 mm RGBWEz a szöveg gépi fordítással készült.Műszaki adatok: Diszkógömb jellemzők: Motorral, LED-es világítással · Fényforrás típus:...
Termékazonosító: 882869
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 51 990 Ft/db)
51 990 Ft
Tartalmazza. Távirányító motor Ø 120 mm RGBW
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok: Diszkógömb jellemzők: Motorral, LED-es világítással · Fényforrás típus: LED · Súly: 3.15 kg · Átmérő: 30 cm
| Jellemzők | Motorral |
|---|---|
| Jellemzők | LED-es világítással |
| Fényforrás típus | LED |
| Átmérő | 30 cm |
| Súly | 3.15 kg |
| Energiahatékonysági osztály | nem relatív |
| Termék típus | Diszkógömb készlet |
| Termékazonosító | 882869 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eurolite |
| Cikkszám | 1891878 |
| Súly | 4.048 kg |
| Vonalkód | 4026397654226 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.