Dekorációs lámpák
Eurolite 50603650 LED Rendőr villogó 1 W Kék Fényforrások száma: 1
Gyártó: Eurolite
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eurolite 50603650 LED Rendőr villogó 1 W Kék Fényforrások száma: 1
Termékazonosító: 953442
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 490 Ft/db)
5 490 Ft
| Fényforrás típus | LED |
|---|---|
| Teljesítmény | 1 W |
| Fényforrások száma | 1 |
| Foglalat | Fixen beépített LED-es |
| Fényszín | Kék |
| Szín | Kék |
| Szélesség | 119 mm |
| Magasság | 106 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 119 x 106 x 119 mm |
| Energiahatékonysági osztály | nem relatív |
| Mélység | 119 mm |
| Súly | 200 g |
| Termék típus | "Rendőr" villogó |
| Termékazonosító | 953442 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eurolite |
| Cikkszám | 1367958 |
| Súly | 272 g |
Konyhában, nappaliban vagy akár irodában - dekorációs lámpáinkkal varázsolja otthonát meghitt hangulattal! A Paulmann, Eurolite, Allnet, Nordlux és Konstsmide márkák széles választékából megtalálhatja a tökéletes lámpát, legyen szó parti fényforrásokról, rendőr villogó fényszórókról vagy elegáns asztali lámpákról. Válasszon a modern, klasszikus vagy vintage stílusok közül és adjon egyedi karaktert otthonának!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.