Szűrők, fóliák
Eurolite Színfólia Jég
Gyártó: Eurolite
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eurolite Színfólia Jég
Termékazonosító: 955712
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 790 Ft/db)
2 790 Ft
| Szín | Jég |
|---|---|
| Hossz | 600 mm |
| Szélesség | 500 mm |
| Termék típus | Színfólia |
| Termékazonosító | 955712 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eurolite |
| Cikkszám | 1052077 |
| Súly | 47 g |
Kreatív világítás és színváltás? A Szűrők, fóliák kategóriában megtalálod az Eurolite márkájú színes fóliakészleteket PAR 64-hez és PAR 56-hoz, melyekkel könnyedén változtathatod a fény színeit. Választhatod a 4 vagy 6 részes készleteket, hogy a legmegfelelőbb megoldást válasszd a projektedhez.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.