Fényrudak, fénycsíkok
Eurolite Fénycső T5 20 W 105 cm Zöld 1 db
Gyártó: Eurolite
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eurolite Fénycső T5 20 W 105 cm Zöld 1 db
Termékazonosító: 955716
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 12 990 Ft/db)
12 990 Ft
| Foglalat | T5 |
|---|---|
| Szín | Zöld |
| Tartalom | 1 db |
| Energiahatékonysági osztály | nem relatív |
| Átmérő | 30 mm |
| Hossz | 105 cm |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 20 W |
| Súly | 400 g |
| Termék típus | Fénycső |
| Termékazonosító | 955716 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eurolite |
| Cikkszám | 1052062 |
| Súly | 480 g |
Kreatív és praktikus dekorációs megoldásokat keresel? A fényrudak és fénycsíkok széles választéka biztosan megtalálja a helyét otthonodban vagy irodádban. Eurolite márkájú termékeinkkel egyedi hangulatot teremthetsz, legyen szó pihentető légkörről vagy modern stílusról. Válassz a különböző színekből és méretből, hogy tökéletesen illeszkedjenek a berendezéshez.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.