Fényrudak, fénycsíkok
Eurolite Fénycső borítás T8 59 cm Piros 1 db
Gyártó: Eurolite
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eurolite Fénycső borítás T8 59 cm Piros 1 db
Termékazonosító: 955731
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 390 Ft/db)
2 390 Ft
| Foglalat | T8 |
|---|---|
| Szín | Piros |
| Tartalom | 1 db |
| Energiahatékonysági osztály | nem relatív |
| Átmérő | 26.5 mm |
| Hossz | 59 cm |
| Termék típus | Fénycső borítás |
| Termékazonosító | 955731 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eurolite |
| Cikkszám | 1052037 |
| Súly | 53 g |
Kreatív és praktikus dekorációs megoldásokat keresel? A fényrudak és fénycsíkok széles választéka biztosan megtalálja a helyét otthonodban vagy irodádban. Eurolite márkájú termékeinkkel egyedi hangulatot teremthetsz, legyen szó pihentető légkörről vagy modern stílusról. Válassz a különböző színekből és méretből, hogy tökéletesen illeszkedjenek a berendezéshez.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.