Digitális mini hőmérő és páratartalom mérő, Eurochron ETH 5500
Gyártó: Eurochron
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Mini hőmérséklet- és páratartalom mérő, ETH 5500Jól látható, nagyméretű kijelzőKomfortjelzőElegáns külsőMéret: 55 x 55 x 21 mmKicsi, négyzet alakú, pontos. Éppen csak 55 x 55 mm mérettel mutatják az ETH 5000 sorozatú kompa...
Termékazonosító: 101470
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 590 Ft/db)
5 590 Ft
Jól látható, nagyméretű kijelző
Komfortjelző
Elegáns külső
Méret: 55 x 55 x 21 mm
Kicsi, négyzet alakú, pontos. Éppen csak 55 x 55 mm mérettel mutatják az ETH 5000 sorozatú kompakt hőmérők a összes fontos hőmérséklet- vagy páratartalom információt.
Jellemzők:
Belső hőmérséklet · Belső páratartalom · Komfortindex.
Műszaki adatok:
Bázisállomás tápellátás: 1 db mikroelem (nem szállítjuk vele) · Funkciók: Komfortjelző,Beltéri hőmérséklet,Beltéri légnedvesség · Házszín: Fehér · Külső hőmérséklet mérési tartomány: -10 - 50 °C · Méret (bázisállomás): 55 x 55 x 21 mm · Mérési ráta: 60 mp · Mérési tartomány (belső hőmérséklet): -10
Szállítás tartalma:
Hőmérséklet- és páratartalom mérő · Használati útmutató.
| Belső hőmérséklet | -10 ... +50 °C |
|---|---|
| Mérési tartomány (külső hőmérséklet) | -10 - 50 °C |
| Beltéri légnedvesség | 30 ... 90 % |
| Mérési ráta | 60 mp |
| Bázisállomás tápellátás | 1 db mikroelem (nem szállítjuk vele) |
| Házszín | Fehér |
| Funkciók | Komfortjelző |
| Funkciók | Beltéri hőmérséklet |
| Funkciók | Beltéri légnedvesség |
| Felbontás | 0.1 °C |
| Pontosság | ± 1 °C |
| Méret (bázisállomás) | 55 x 55 x 21 mm |
| Súly (állomás) | 35 g |
| Termék típus | Hőmérséklet- és légnedvesség mérő |
| Termékazonosító | 101470 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eurochron |
| Cikkszám | 393246 |
| Súly | 76 g |
| Vonalkód | 4016138810103 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.