Rádiójel vezérelt falióra 370 x 230 x 30 mm ezüst, Eurochron EFWU Jumbo 102
Gyártó: Eurochron
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Eurochron EFWU Jumbo 102 Rádiójel vezérlésű Falióra 370 mm x 230 mm x 30 mm Ezüst Rádiójel vezérlésű falióra, EFWU Jumbo 102Nagy kijelző az ideális olvashatóság érdekébenFali- és asztali óra...
Termékazonosító: 486540
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 38 990 Ft/db)
38 990 Ft
Eurochron
EFWU Jumbo 102
Rádiójel vezérlésű
Falióra
370 mm x 230 mm x 30 mm
Ezüst
Rádiójel vezérlésű falióra, EFWU Jumbo 102
Nagy kijelző az ideális olvashatóság érdekében
Fali- és asztali óraként is alkalmazható.
A hét napja
Ennél a Jumbo rádiójel vezérlésű falióránál minden bizonnyal minden fontos adat a szeme előtt van.
A hatalmas kijelzőnek köszönhetően távolról is leolvashatod az időt, a dátumot és még a hőmérsékletet is. Az irodában, az étteremben, vagy pedig gyengénlátók számára. Fali- és asztali óraként is alkalmazható.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
12/24 órás időkijelző · Ébresztőóra · Ébresztés ismétlés · A hét napja 8 nyelven (angol, német, francia, spanyol, olasz, holland, dán és orosz) · °C/°F kijelzés · DCF77 időjel vétel · Kézi óraidő beállítás lehetséges
Technical specifications:
Funkciók: Belső hőmérséklet,Naptár,Külső hőmérséklet,A hét napjainak kijelzése · Házszín: Ezüst · Kijelző (digitális/mechanikus/analóg): digitális · Kivitel: Rádiójel vezérlésű · Külső hőmérséklet mérési tartomány: -20 - +50 °C · Méret (érzékelő): 101 x 62 x 23 mm mm · Méret, magasság: 230 mm · Méret, mélység: 30 mm · Méret, szélesség: 370 mm · Mérési tartomány (belső hőmérséklet): 0 - 50 °C °C · Páratartalom mérési tartomány: 20 - 99 % % · Riasztási idők: 1 · Számlap/kijelző szín: Fekete · Type (clocks/watches): Derékszögű · Tápellátás: 4 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele),2 db mikroelem (nem szállítjuk vele)
| Riasztási idők | 1 |
|---|---|
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 370 x 230 x 30 mm |
| Számlap/kijelző szín | Kék |
| Házszín | Ezüst |
| Mélység | 30 mm |
| Magasság | 230 mm |
| Szélesség | 370 mm |
| Funkciók | Belső hőmérséklet |
| Funkciók | Naptár |
| Funkciók | Külső hőmérséklet |
| Funkciók | A hét napjainak kijelzése |
| Kijelző | digitális |
| Páratartalom | 20 - 99 % % |
| Kivitel | Rádiójel vezérlésű |
| Mérési tartomány (külső hőmérséklet) | -20 - +50 °C °C |
| Belső hőmérséklet | 0 - 50 °C °C |
| Méret (érzékelő) | 101 x 62 x 23 mm mm |
| Tápellátás | 4 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) |
| Tápellátás | 2 db mikroelem (nem szállítjuk vele) |
| Termék típus | Falióra |
| Termékazonosító | 486540 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eurochron |
| Cikkszám | 1600381 |
| Súly | 1.246 kg |
| Vonalkód | 4016139328645 |
2 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Minden tökéletesen lezajlott, ajánlom mindenkinek++
cukivagyok –