Rádiójel vezérelt digitális falióra 370 x 230 x 30 mm fekete Eurochron EFWU Jumbo 100
Gyártó: Eurochron
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Eurochron EFWU Jumbo 100 Rádiójel vezérlésű Falióra 370 mm x 230 mm x 30 mm Fekete Rádiójel vezérlésű falióra, EFWU Jumbo 100Nagy kijelző az ideális olvashatóság érdekébenFali- és asztali ór...
Termékazonosító: 444656
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 35 990 Ft/db)
35 990 Ft
Eurochron
EFWU Jumbo 100
Rádiójel vezérlésű
Falióra
370 mm x 230 mm x 30 mm
Fekete
Rádiójel vezérlésű falióra, EFWU Jumbo 100
Nagy kijelző az ideális olvashatóság érdekében
Fali- és asztali óraként is alkalmazható.
A hét napja
Ennél a Jumbo rádiójel vezérlésű falióránál minden bizonnyal minden fontos adat a szeme előtt van. A hatalmas kijelző lehetővé teszi az idő, a dátum és a hőmérséklet távolról történő leolvasását is. Az irodában, az étteremben, vagy pedig gyengénlátók számára. Fali- és asztali óraként is alkalmazható.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
12/24 órás időkijelző · Ébresztőóra · Ébresztés ismétlés · A hét napja 8 nyelven (angol, német, francia, spanyol, olasz, holland, dán és orosz) · °C/°F kijelzés · DCF77 időjel vétel · Kézi óraidő beállítás lehetséges
Technical specifications:
Funkciók: Belső hőmérséklet,Naptár · Házszín: Fekete · Kijelző (digitális/mechanikus/analóg): digitális · Kivitel: Rádiójel vezérlésű · Méret, magasság: 230 mm · Méret, mélység: 30 mm · Méret, szélesség: 370 mm · Mérési tartomány (belső hőmérséklet): 0°C...50 °C · Páratartalom mérési tartomány: 20 ... 99% % · Riasztási idők: 1 · Type (clocks/watches): Derékszögű · Tápellátás: 4 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele)
| Riasztási idők | 1 |
|---|---|
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 370 x 230 x 30 mm |
| Házszín | Fekete |
| Mélység | 30 mm |
| Magasság | 230 mm |
| Szélesség | 370 mm |
| Funkciók | Belső hőmérséklet |
| Funkciók | Naptár |
| Kijelző | digitális |
| Páratartalom | 20 ... 99% % |
| Kivitel | Rádiójel vezérlésű |
| Belső hőmérséklet | <br> Max. +50 °C °C |
| Tápellátás | 4 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) |
| Termék típus | Falióra |
| Termékazonosító | 444656 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eurochron |
| Cikkszám | 1600378 |
| Súly | 1.162 kg |
| Vonalkód | 4016139328621 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.